Vážení rodiče,

z důvodu ukončení pracovních poměrů, odchody do důchodů a návratů z rodičovkých dovolených dochází v posledních letech ke změnám paní učitelek ve třídách. Vždy však ve třídě zůstává alespoň jedna stávající paní učitelka, kterou Vy i děti znáte.

Od září se nově bude vracet naše kolegyně, zkušená paní učitelka, Veronika Nedvědická (Mezihoráková), paní učitelka Jarmila Malošková, dvě paní učitelky a nová paní asistentka pedagoga, se kterými ještě nemáme podepsanou PS.

Kdo bude pro Vaše děti ve třídách naleznete v : Onás - Kdo je ve školce pro vaše děti.

Změna se bude týkat také ředitelky MŠ. Rozhodla jsem se pro uknčení práce ve funcki ředitelky MŠ. Do doby než bude jmenovaná nová paní ředitelka byla pověřená zastupováním paní Mgr. Julie Košková DiS.

Přeji MOZAICE, všem kolegyním, dětem i Vám ať se daří a vše dopadne co  nejlépe.